Dovolená s námi, dovolená pro všechny...
Select country and destination
Rozšířené hledání
Žítková, H267 - 4 denní regenerační víkend - Česká republika - Chřiby

Žítková, H267 - 4 denní regenerační víkend

Česká republika » Chřiby

, Hotel starstarstarstar

LM


Žítková, H267 - 4 denní regenerační víkend

Počet termínů:

2 termíny / 2 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Bílé Karpaty

Poloha: hotel leží nedaleko hlavního tahu E50 Brno – Trenčín, uprostřed krásné a nedotčené přírody CHKO Bílé Karpaty, pro kterou jsou typické husté lesy, rozkvetlé louky a stráně, čistý vzduch. To je to pravé místo pro relaxaci, odpočinek.

Výlety: lázeňské město Luhačovice, zámek Nový Světlov, Brumovský hrad, rozhledna Velký Lopeník, Prales na Velké Javorině, přírodní rezervaci Bílé potoky, historické centrum a majestátný Trenčianský hrad.

Vybavení: 2 restaurace, čítárna, počítač s připojením k internetu, wellness centrum - relaxační bazén, whirpool, Kneippův chodník, sauna, tělocvična, masáže, masážní vana, relaxační SPA vana, parní aroma lázeň, masážní křeslo, solárium vertikální, infrakabina, lymfoven - lymfodrenáž, relaxační zimní zahrada. Fitness, biliár, dětský koutek a dětské hřiště, půjčovna kol, holí Nordic Walking a laserových zbraní. Ve Starém Hrozenkově (7 km) krytá tenisová hala a bowling. Každý host má v pokoji k dispozici župan a hotelové přezůvky, takže nemusí používat šatny ve wellness, ale v županu přejde přímo ze svého pokoje do výtahu, který ho sveze do prvního podzemního podlaží, kde je umístěno wellness.

Koupání: hotelový relaxační bazén, koupaliště Starý Hrozenkov (3 km), letní koupaliště a celoroční aquapark v Uherském Brodu (18 km).
Ubytování
2lůžkové pokoje a apartmány s možností 1-2 přistýlek, sprcha, WC, TV/SAT, telefon, minibar, fén, trezor, župan, přezůvky, internetová přípojka. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Strava
snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr ze dvou menu. Obědy po dohodě na místě.
Zájezd zahrnuje
3x ubytování (vč. poplatků), 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze dvou menu), neomezený vstup do wellness centra, 1x wellness balíček "Od Hlavy k patě" (1 hod: parafínová maska na ruce, reflexní masáž plosky, zdravé světlo, indická antistresová masáž hlavy a šíje), 1x wellness balíček "Regenerace těla a duše" (1 hod: cukrový peeling, masáž lávovými kameny, vyživující zábal).
Zájezd nezahrnuje
Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 4 dny (56 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 4 dny (48 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 4 dny (108 CZK), Pes malý ano, za poplatek 250,-Kč /den (platba na místě).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.