Dovolená s námi, dovolená pro všechny...
Select country and destination
Rozšířené hledání
Železná Ruda, Horizont H233 - Relax pohoda - Česká republika - Šumava - Železná Ruda

Železná Ruda, Horizont H233 - Relax pohoda

Česká republika » Šumava » Železná Ruda

, Hotel starstarstar

LM
FM


Železná Ruda, Horizont H233 - Relax pohoda

Počet termínů:

60 termínů / 9 Last minute / 51 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Wellness hotel se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř, v nadmořské výšce 1100m v chráněné krajinné oblasti Šumava. Je umístěn uprostřed lesů na horské louce – překrásný výhled na hřeben západní části Šumavy. „Vzdušné lázně“ jsou ideálním místem pro trávení letní dovolené a relaxační pobyty.

Výlety: leží na křižovatce turistických cest a cyklotras.

Lyžování: v těsné blízkosti hotelů jsou lyžařské vleky, sjezdovky a upravené běžecké tratě. V blízkosti jsou největší lyžařské areály Špičák a Velký Javor.

Vybavení a služby: restaurace, lobby bar, letní terasa, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, nehtové studio, kosmetika, rehabilitace, uvolňující masáže, wellness areál – (bazén s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami, whirlpool, Kneippův masážní vodní chodník, sauna, římské vonné lázně, relaxační místnost, solárium „Turbo“, softbal), softbar, večerní mořský svět. Fitness s moderními kardio stroji, půjčovna horských kol, půjčovna lyží, lyžařská škola, kongresový sál, salonky, parkoviště.
Hotelové služby zdarma: biliard, stolní tenis, šipky, minigolf, internet, dětská herna.

MOŽNOST PRODLOUŽENÍ POBYTU!
Ubytování
2lůžkové pokoje Standard o velikosti 22 m2, koupelna se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů, TV-SAT, telefonem a WiFi připojením, župan.

2lůžkové pokoje Standard PLUS o velikosti 27 m2 s balkónem a výhledem na Německé Alpy, možnost 1 přistýlky, koupelnou se sprchou a WC, TV-SAT, telefonem a WiFi připojením, župan.

2 a 3lůžkové pokoje Superior o velikosti 29 m2 s balkónem, možností 1 přistýlky, koupelnou se sprchou a WC, TV-SAT, telefonem a WiFi připojením, župan, 1x minerální voda (0.5l) na osobu, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí.

2 a 3lůžkové pokoje Executive o velikosti 23-29 m2 s možností 1 přistýlky, koupelnou se sprchou a WC, TV-SAT, telefonem a WiFi připojením, župan, kosmetika v koupelně, 1x minerální voda (0.5l) na osobu, čokoládové pralinky při příjezdu na pokoji, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí.

RODINNÉ pokoje pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 11,9 let o velikosti 42 m2, koupelnou se sprchou a WC, TV-SAT, telefonem a WiFi připojením, župan, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, kosmetika v koupelně, 1x minerální voda (0.5l) na osobu, čokoládové pralinky při příjezdu na pokoji. Rodinná společenská hra k dispozici na pokoji v průběhu celého pobytu (kauce při příjezdu).
Strava
snídaně a večeře – formou bohatého bufetových stolů.
Zájezd zahrnuje
2x ubytování dle zvolené kategorie, 2x snídaně formou bohatého bufetu, 2x večeře formou bufetu, bez nápojů, Župany pro dospělé k dispozici po celou dobu pobytu, 1x rašelinový zábal jako forma předehřátí před masáží na osobu (15 min), 1x klasická částečná masáž zad a šíje na osobu (20 min), 1x parafínový zábal na ruce (20 min) (v roce 2017), Neomezený vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a fitness denně od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00 hodin, Neomezené využití sauny a parní lázně denně od 16:00 do 21:00 hodin, 10% sleva na relaxační služby ve Wellness centru, Parkování u hotelu zdarma, Wellness procedury nejsou součástí pobytu u dětí di 17,99let.
Zájezd nezahrnuje
Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 3 dny (42 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 3 dny (36 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 3 dny (81 CZK)
Slevy
Dítě na přistýlce do 5,99 let zdarma!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.