Dovolená s námi, dovolená pro všechny...
Select country and destination
Rozšířené hledání
Touring - Itálie - Lago di Garda

Touring

Itálie » Lago di Garda

, Hotel starstarstar

LM
FM


Touring

Počet termínů:

19 termínů / 7 Last minute / 12 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Sirmione - transparent 28°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Fasano del Garda, Hotel Touring
Popis
Hotel se nachází jen pár metrů od jezera (50m) v srdci půvabné vesničky Fassano del Garda - Gardone Riviera, nacházející se uprostřed západního pobřeží jezera, cca 5min chůze od muzea Vittoriale.
Hotel má jen 20 pokojů, takže můžete počítat s komorním a rodinným prostředím a pozornými službami příjemných zaměstnanců.
Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace, výtah, TV místnost, WIFI připojení zdarma, parkoviště u hotelu zdarma (omezená kapacita), další parkoviště cca 500m od hotelu.

Check-in cca od 15.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.
Ubytování
Pokoje jsou 2lůžkové s možností přistýlky. Klasicky zařízené pokoje jsou vybavené BTV, vysoušečem vlasů, telefonem, ledničkou, trezorem, balkonem a klimatizací.
Strava
V hotelu je možná polopenze i plná penze, snídaně jsou formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované 3chodové fixní menu, včetně vody k jídlům zdarma.
Zájezd zahrnuje
4x ubytování dle termínu, 4x polopenze včetně vody, parkování., Možnost prodloužení pobytu.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí místní poplatek., Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 5 dní (150 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 5 dní (125 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 5 dní (275 CZK)

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...