Sárvár, Maďarsko, Západní Maďarsko, 16.4.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 133849447

Sárvár

Maďarsko » Západní Maďarsko

, Hotel starstarstar

LM


Sárvár

Termín:

16.4.2018 - 19.4.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

4 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

4 150 Kč  -18 %
3 400 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sárvár, Viktoria H154 - 4 denní Wellness
Popis
Hotel je situován v centru města, v sousedství botanické zahrady a přírodního parku o rozloze 10 hektarů. V blízkosti hrad Nádasdy, starobylé centrum města. Lázně cca 900m, možné použít místní vláček.

Tipy na výlety: Sárvárský hrad Nádasdy, Arboretum, závodní dráha Pannonia Ring (8 km).
Služby – vybavení: restaurace - bar, gril, kavárna, biliard, šachy, velké jacuzzi pro 12 osob, solná komora, infrasauna, masáže, manikúra, pedikúra, fitness, přístup k internetu, půjčovna kol, hřiště pro děti.

Termální areál – krytý léčebný bazén, částečně krytý léčebný bazén, plavecký bazén, dětský bazén, bazén s mořskými vlnami, léčebné a wellness centrum, exkluzivní odpočinkové plochy, fitness, solárium, internet, saunový svět.
Ubytování
2lůžkové pokoje, apartmány a rodinné pokoje se sprchou, WC, TV, telefonem, fénem, minibarem, přístupem k internetu, klimatizací a nejnovější pokoje i s LCD televizorem. Pokoje pro tělesně postižené.
Strava
snídaně – bufetové stoly, večeře – tříchodové menu.
Zájezd zahrnuje
3x ubytování (dle zvoleného tipu), 3x snídani formou bufetu, 1x večeře při svíčkách, 3x hotelové Wellness & Spa, 1x vital masáž, vstup na území přírodního parku, vstup do fitness centra, půjčovna kol (zdarma), přístup k internetu (zdarma) – WIFI, uzavřené parkoviště.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí místní poplatek 500 HUF/osoba den., Na místě je možné za zvýhodněnou cenu doobjednat večeři = 10,-€., Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 4 dny (120 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17, 99let / 4 dny (100 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 4 dny (220 CZK)
Slevy
děti do 2 let zdarma.
Pořadatelem tohoto zájezdu je APEX TOUR s.r.o., IČ 26018268.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK