Kemp Baško Polje - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Baško Polje

Kemp Baško Polje

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Baško Polje

, Mobilhome

LM


Kemp Baško Polje

Počet termínů:

16 termínů / 16 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Podgora - transparent 24°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kemp Baško Polje-mobilhome
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Ubytování je zajištěno v mobilhomech se 2 samostatnými ložnicemi, vybavenou kuchyňkou (lednice s mrazákem, plynový sporák, mikrovlnná trouba) s možností rozkládacího gauče pro 5. a 6. osobu (vhodné pro 2 děti do 12 let), vlastním soc. zařízením, klimatizace (za poplatek). Součástí vybavení je i venkovní terasa se zahradním nábytkem. Bližší popis mobilhomu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
Poloha
Mezinárodní kemp se nachází uprostřed piniového lesa, pod horským masivem Biokovo, přímo na břehu Jadranu. Mobilhomy jsou ukryté ve stínu borovic, které umožňují příjemný odpočinek i v parných letních dnech, místní krásné pláže s jemnými oblázky vhodné i pro rodiny s malými dětmi, pobřežní promenáda lemovaná palmami, která Vás dovede do centra města Baška Voda - to vše zajistí příjemný průběh Vaší dovolené.
Kapacita
4-lůžkový mobilhome: 12
Přistýlka: 24
Celkem osob: 72
Info
check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.
Vybavení
Recepce - trezor (pouze na peníze nebo karty), WI-Fi připojení u repcepce (zdarma), parkování přímo u mobilhomu, poštovní, směnárenské a informační služby, sociální zařízení, nákupní centrum, restaurace, sportovní hřiště, dětský koutek a další.
Stravování
Vlastní nebo možnost dokoupení polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu) v hotelu Alem (pouze na vyžádání). Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.
Pláž
Oblázkově-kamenitá: je součástí kempu a od mobilhomů je pláž vzdálena asi 350 m. Pozvolný vstup do moře. Možnost koupání na FKK plážích (asi 500 m - 900 m od kempu).
Info moře
asi 350 m
Moře
asi 350
Centrum
3 000
Speciální
10% sleva při zakoupení zájezdu do 31.3.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřebu el. energie, vody a plynu, služby delegáta, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, autobusová doprava tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, služby delegáta, garanční pojištění.
Info jednotka 1
M.HOME4+2
Jednotka 1A
Obsazenost 4 až 6 osob, mobilhome s možností 1-2 přistýlek (vhodné pro 2 děti do 12 let). Dvě samostatné ložnice, kuchyňský kout s rozkládacím gaučem pro 5. a 6. osobu (vhodné pro 2 děti do 12 let), vlastní sociální zařízení, klimatizace (za poplatek), venkovní posezení se zahradním nábytkem. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí vybavení, nutno vzít si vlastní.
Sport
V kempu hřiště na košíkovou, malý fotbal či volejbal, ping-pongové stoly. Na pláži - půjčovna vodních skútrů, loděk, vodních atrakcí. V Bašce Vodě je množství kaváren, restaurací, diskotéky, promenáda plná různých atrakcí. Pro děti: dětský koutek, prolézačky, hřiště na míčové hry.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...