Dovolená s námi, dovolená pro všechny...
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hévíz, Panorama H122 - 5 denní Wellness - Maďarsko - Balaton - Hévíz

Hévíz, Panorama H122 - 5 denní Wellness

Maďarsko » Balaton » Hévíz

, Hotel starstarstar

LM
FM


Hévíz, Panorama H122 - 5 denní Wellness

Počet termínů:

33 termínů / 7 Last minute / 26 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Hotel se nachází v centru města Hévíz, je spojen krytou chodbou s lázněmi a pouhých 200m od pěší zóny a termálního jezera.

Výlety: město Keszthey, Balaton, národní park Kis-Balaton.

Vybavení a služby: restaurace, lobby bar, lékařské prohlídky, léčebné masáže, zdravotní gymnastika, bahenní zábaly, balneoterapie, elektroterapie, trezor, úschovna zavazadel, infra sauna, sauna, masáže, kadeřník, kosmetika, manikúra, pedikúra, zubař, čínské léčivé metody Dr. Yanga, billiard, podzemní garáž. Hoteloví hosté mohou přejít po krytém a vytápěném přemostění přímo do nemocničního revmatologického a rehabilitačního centra sv. Andráše.
Ubytování
1-2lůžkové pokoje se sprchou, WC, TV, telefon, minibar, balkon, APT (i pro tělesně postižené) s koupelnou, telefon, minibar, TV, balkón.
Strava
snídaně a večeře-formou bufetu.
Zájezd zahrnuje
4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 4x polopenze formou bufetu, 4x vstup do vnitřních lázní nebo vstupenka do léčebného termálního jezera (3hod), čtvrteční maďarský večer nebo hudební večer, večery živé hudby v lobby baru, jedenkrát zubní poradenství, použití bezpečnostní schránky, župan, Wifi., + osvěžující masáže těla (30 min.)
Zájezd nezahrnuje
Ceny neobsahují rekreační taxu (1,8 Euro na osobu a noc nad 18 let)., Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 5 dní (150 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 5 dní (125 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 5 dní (275 CZK)
Slevy
Dítě v doprovodu 2 dospělých do 4 let zdarma.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.