Hajdúszoboszló, Béke H147 - Wellness, Maďarsko, Východní Maďarsko, 16.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 136479975

Hajdúszoboszló, Béke H147 - Wellness

Maďarsko » Východní Maďarsko

, Hotel starstarstarstar

LM


Hajdúszoboszló, Béke H147 - Wellness

Termín:

16.5.2018 - 20.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

5 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

9 650 Kč  -27 %
7 000 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hajdúszoboszló, Béke H147 - 5 denní Wellness
Popis
Hotel se nachází v centru městské rekreační zóny, centrum města, lázně a aquapark Hungarospa a Aquapalace jsou vzdáleny cca 300 m.

Tip na výlety: Hortobagy, Debrecen - Velký kalvínský kostel z roku 1821, Synagoga, řeckokatolický chrám na Attila tér, Vědecká univerzita Lajose Kossutha, kostel sv. Anny a větrný mlýn.

Vybavení a služby: Restaurace, lobby bar (internet WiFi), kavárna s terasou, recepce, salónek, herna pro děti, business centrum, prádelna a čistírna, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra. Wellness - v kryté části 1 termální bazén (34-36 °C), 1 plavecký a 1 zážitkový bazén, dále 2 venkovní plavecké bazény (v provozu květen-září) a 1 termální bazén (36-38 °C, celoroční provoz). Saunový svět: 4 sauny (aroma, finská, infra a parní), solárium (za poplatek). V blízkosti hotelu se nachází tenisové a bowlingové hřiště a půjčovna jízdních kol a v létě speciálních šlapacích vozítek. Celý hotel je nekuřácký. Nehlídané parkoviště u hotelu.

Léčebné procedury poskytované hotelem:
hotel má vlastní léčebné oddělení, kde probíhají lékařské prohlídky (všeobecná, revmatologická, interní, zubní); masáže (léčebná, osvěžující, reflexní); zdravotní gymnastika (individuální, skupinová, v tělocvičně a pod vodou); balneoterapie (trakce, bahenní zábaly, tangentor, vířivá koupel, uhličitá lázeň); fyzioterapie (kryoterapie, galvanolázeň, vanová elektrolázeň, ultrazvuk atd.); solná terapie, spektrální terapie.

Pobyt s domácími zvířaty není povolen.

Termální lázně Hajdúszoboszló leží pouze 21 kilometrů od druhého největšího města země, Debrecenu. Komplex léčebných lázní, zážitkový aquapark a aquaparku AQUA Palace tvoří jedno z největších lázeňských středisek Evropy. Alkalická, hydrogenuhliči­tanová voda obsahuje velké množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám v Hajdúszoboszló zvláštní temně hnědou barvu. Tato termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí. Aquapark nabízí 9 různých toboganových drah, na nejmladší tu čeká mini mořský svět, dětský bazén se slony v životní velikosti, dětská skluzavka, vodní hrad a dětské hřiště.
Ubytování
195 pokojů kategorie standard (9 apartmánů za příplatek). Zrenovované pokoje - balkón, telefon, minibar, trezor, LCD SAT-TV, WiFi, koupelna - sprchový kout a WC. Všechny pokoje jsou klimatizované.
Strava
Snídaně a večeře – formou bohatého bufetu.
Zájezd zahrnuje
4x ubytování, 4x snídaně formou bohatého bufetu, 4x večeře formou bohatého bufetu, využití wellness Medical Spa, využití saunového světa, využití plovárny v letním období (1. května - 30. Září), župan, parkování.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí pobytová taxa 1,7 € / osoba od 18 let den., Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 5 dní (150 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 5 dní (125 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 5 dní (275 CZK)
Pořadatelem tohoto zájezdu je APEX TOUR s.r.o., IČ 26018268.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK