Dovolená s námi, dovolená pro všechny...
Select country and destination
Rozšířené hledání
Frýdlant, Antonie H255 - 5 denní Relax wellness - Česká republika - Jizerské hory

Frýdlant, Antonie H255 - 5 denní Relax wellness

Česká republika » Jizerské hory

, Hotel starstarstarstar

LM
FM


Frýdlant, Antonie H255 - 5 denní Relax wellness

Počet termínů:

13 termínů / 5 Last minute / 8 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Liberec - transparent 9°C


Popis
Moderní Wellness hotel bohatě splňuje mezinárodní klasifikaci **** superior standardu.

Nový hotel se nachází jen 15 minut od zámku Frýdlant, je novostavbou se zřetelnými rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století. Nabízí ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou.
V regionu frýdlantského výběžku jsou výjimečným a ojedinělým konceptem.
Střešní přístavba VIP baru, která na terase hotelu působí dojmem kosmického tělesa, získala v roce 2013 ocenění Dřevěná stavba roku.

Výlety a aktivity v okolí: hrad a zámek Frýdlant, Singltrek, Ořešník. Naučná stezka Frýdlantem (10km max.).
V zimních měsících nabízí Liberecký kraj přímo ideální podmínky pro zimní sporty. Na své si přijdou vyznavači běžek i sjezdového lyžování. Ve vzdálenosti cca 25 km od hotelu: Ski areál Ještěd, Ski areál Obří sud, Ski areál Bedřichov. Chcete-li si užít lyžování bez čekání, navštivte Ski areál Świeradów (Polsko).

Služby a vybavení: prosklená restaurace s výhledem na Jizerské hory, terasa (dle počasí), vinotéka, kongresové centrum.
Spa Concept: obsahuje řadu prvků klasických římských lázní. Ať už se jedná o obklady a dlažby z pravých kamenných italských mozaik či originální římské parní lázně (caldarium) nebo odpočinkové zóny (respirium).
K péči o zdravé tělo i ducha přispívá: vertikální turbosolárium, finská sauna, infra sauna, whirpool, plavecký bazén, ochlazovací bazének, venkovní eko koupací jezírko s 20 metrovou plaveckou dráhou, pečlivě udržované travnaté odpočinkové plochy.
Sport Concept: multifunkční sportovní sál s pohyblivou dělící přepážkou. Squashové kurty, sportovní hala – možnost využít badmintonové hřiště nebo hřiště na různé míčové hry, cvičení (jóga, power jóga, aerobic, zumba, pilates).
Fitness room je vybaven exkluzivními kardio a posilovacími stroji.

Procedury za příplatek: masážní vana, infra sauna, solárium, masáže, rašelinový zábal.

Příjezd a odjezd:
příjezd (check-in): již od 09:00 v pondělí
odjezd (check-out): 9:00 – 11:00
Ubytování
2lůžkové pokoje superior s možností 1 až 2 přistýlek – minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i WiFi připojení. Pokoje jsou uzpůsobené pro handicapové hosty.
Strava
Snídaně formou bufetu, večeře menu či bufet - dle programu, k dispozici restaurace.
Zájezd zahrnuje
4x ubytování v luxusních pokojích pro dva, pondělní check-in již od 09:00, 5x snídaně formou bohatého bufetu (včetně pondělí), 4x večeře o 3 chodech (1x večeře v designovém salónku Paraboloid), posezení při svíčkách v hotelové vinárně s lahví vína a občerstvením (lahev vína, sýrová mísa), výlety na míru šité, neomezený vstup po celou dobu pobytu do SPA Concept (wellness - vnitřní bazén, Whirlpool, finská sauna, infra sauna, pára, biotop, odpočinková místnost), neomezený SPORT Concept (fitness, tenis, squash, badminton), 2x suchá masážní vana, 2x perličková koupel.
Zájezd nezahrnuje
Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 5 dní (70 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 5 dní (60 CZK), Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 5 dní (135 CZK)
Slevy
Dítě do 5,99 let zdarma (v doprovodu 2 platících osob).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.