Bangkok a plavba souostrovím Mergui za 17 dní, Thajsko, 16.2.2018, Dle programu
Číslo zájezdu: 120496765

Bangkok a plavba souostrovím Mergui za 17 dní

Thajsko

, Hotel starstarstarBangkok a plavba souostrovím Mergui za 17 dní

Termín:

16.2.2018 - 4.3.2018
Další termíny

Strava:

Dle programu

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

17 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
86 610 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Zájezd pro skutečné dobrodruhy, milovníky jachtingu a neporušené přírody, kdy program budete spoluurčovat právě Vy! Během plavby v Myanmaru (Barmě) se docela dobře může stát, že nepotkáte žádnou jinou loď s turisty a o pláže se budete dělit jen s místními opičkami. Přestože v souostroví nenajdete restauraci, bude o Vás dobře postaráno a kuchařka Vám bude připravovat dobroty z lodních zásob. Možná se podaří koupit čerstvé ryby od místních rybářů.

Plavba luxusním katamaránem z Phuketu k hranicím Malajsie, úžasné pláže a šnorchlování, Bangkok, plavba po řece Chao Praya, Grand Palace v Bangkoku, Phuket.
Tip
Sbalte si věci do měkkých tašek, které po vybalení snadno v kajutě umístíte. Na objemné kufry je v lodi málo místa! Máte-li obavu z mořské nemoci, konzultujte se svým lékařem vhodné prostředky proti kinetóze. Během plavby je zásah lékaře obtížnější než při pobytu na pevnině v hotelu. Zkontrolujte si, zda Vaše cestovní pojištění kryje i takovou situaci. Zájezd není vhodný pro děti do 3 let a pro osoby se špatným zdravotním stavem.
Stravování
Dle programu
Doprava
Letecky
Program
1. den
Odlet z Prahy

2. den
Přílet do Bangkoku, ubytování *

Program závisí na času příletu. Čas na bazén a masáž po dlouhé cestě si však najděte určitě. Nocleh bude v populární čtvrti Khao San, takže lákavých míst na večeři či masáž bude na výběr dost.

Ubytování: Rambuttri Village Plaza

3. den
Prohlídka Bangkoku *

Po snídani doporučujeme svezení po majestátní řece Chao Praya. Bangkok z vodní hladiny je ještě zajímavější, vyhnete se zácpám, a na řece příjemně pofukuje. Pak se vydejte na prohlídku Královského paláce (Grand Palace). Po obědě můžete vyzkoušet skutečnou thajskou masáž v chrámové škole Wat Pho. Je to zřejmě nejkvalitnější poskytovatel masáží, kde se školí i většina zahraničních terapeutů. Cestou zpět můžete navštívit Wat Arun, Wat Phra Kaew (Temple of the Emerald Buddha), palác Dusit, Čínskou čtvrť... Pokud Vás zajímají nákupy, tak na Siam Square najdete luxusní obchodní centra a butiky. Dobré nákupy včetně stánků se suvenýry jsou kolem Sukhumvit Road.

Ubytování: Rambuttri Village Plaza
Jídlo: snídaně

4. den
Přelet na ostrov Phuket

Po snídani se přesuňte na letiště k letu na Phuket. Po příletu Vás vyzvedne řidič a dopraví Vás ke katamaránu. Nafukovacím člunem se pak přepravíte na palubu, kde si můžete odpočinout po cestě. Seznámíte se s posádkou – kapitánem a kuchařkou – i s lodí. Katamarán je až do další soboty – 12 nocí – jen a jen Váš. Večer si domluvíte program. Samozřejmě, poslední slovo má kapitán, který zodpovídá za bezpečnost Vás i lodi.

5. - 15. den
Pátek následujícího týdne

Na Vaší dohodě je, zda odplujete ještě dnes, nebo zda dáte přednost ‚poslední‘ večeři na pevnině a prohlídce okolí. Plavba thajskými vodami trvá zhruba tři dny, pak přeplujete do Myanmaru. Odbavení zabere nějaký čas, v Asii plyne trochu jinak. Souostroví Mergui se sestává z více než 800 ostrovů, z nichž řada je neobydlených. Navštívíte místní vesnici, asi potkáte příslušníky etnika Moken, přezdívané ‚mořští cikáni‘, protože celý život stráví na loďce. Užijete koupání na dlouhých písčitých plážích, při šnorchlování v mělké a teplé vodě uvidíte pestrobarevné živočichy korálového útesu.

16. den
Přelet do Bangkoku *

Pokud nedáte přednost doplutí na kotviště už v pátek navečer, tak nejpozději v sobotu do 11:00 hod. zakotvíte a rozloučíte se s lodí. Pokud se Vám plavba líbila, nezapomeňte na spropitné – ‚tip‘ – pro kapitána i pro kuchařku. Na břehu na Vás již čeká řidič, který Vás odveze na letiště, odkud Vás přepraví letadlo do Bangkoku. Z letiště přejeďte do hotelu v oblasti Sukhumvitu, u stanice Nana (metro BTS). Pak Vás čekají poslední nákupy suvenýrů a doporučujeme i zajít na masáž. Večeře bude poslední tečkou Vašeho pobytu.

Ubytování: Majestic Suites Hotel ***
Jídlo: snídaně

17. den
Odlet z Bangkoku do Prahy *

Po snídani se vydáte na letiště Suvarnabhumi. Zde se rozloučíte s jihovýchodní Asií a čeká Vás návrat do České republiky.

Jídlo: snídaně
Cena zahrnuje
Letenku Bangkok – Phuket - Bangkok
Ubytování, jak je specifikováno v itineráři
Transfery na lety Bangkok – Phuket a zpět
Po dobu plavby: tři hlavní jídla denně plus svačiny, pitnou vodu, služby anglicky mluvícího kapitána, kuchařka
Cena platí pouze v případě, že se zájezdu účastní minimálně 8 osob. Hotely uvedené v programu mohou být zaměněny za jiné, stejné kategorie v závislosti na obsazenosti.
Cena nezahrnuje
mezinárodní let Praha – Bangkok – Praha
alkoholické a nealkoholické nápoje
spropitné
položky v programu neuvedené
položky „za příplatek“
služby v Bangkoku kromě ubytování se snídaní
myanmarské vízum

* dny označené hvězdičkou jsou bez průvodce !
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cekare, spol. s r. o., IČ 64939316.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK